




Opritorul de uşă uşor de instalat
Opritorul de ușă fischer TS este o soluție de fixare ușor de utilizat la pardoseli. Fixarea specială include un manșon de diblu din nylon de calitate superioară și șurubul corespunzător. În timp ce șurubul este înșurubat, tija diblului se expandează în gaura forată și garantează o prindere sigură. Tija extinsă a diblului permite atașarea directă la opritorul de ușă, simplificând astfel instalarea. Opritoarele de ușă sunt disponibile în culorile standard ale pardoselilor.





| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Capete de şurubelniţă | PZ3 |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 60 |
| Culoare | gri |
| Diametrul şurubului | 5,5 |
| Material | Nylon |
| Lungime ambalaj | 3.7 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.038 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.