

Set 5 lame pentru fierăstrău pendular, material HSS cu 21-16 dinți pe inch, tip U. Lungime totală 91.5 mm, lungime de lucru 74.5 mm. Lăţime 8 mm și grosime 1.0 mm pentru tăieturi precise. Tăiere ușoară, perfecte pentru table metalice (1.5-10 mm), tuburi și profile din aluminiu sub 30 mm. Compatibile cu mașini standard cu suport U.
| Lungime | 91.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 74.5 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 21-16 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tipul U |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | table metalice (1,5-10 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.