

Set de 5 lame pentru fierăstrău pendular de tip T, cu lungime de 115 mm și 8 dinți pe inch, ideale pentru tăieturi ușoare. Fabricate din oțel HCS și 65Mn, aceste lame sunt optimizate pentru lucrul cu lemn moale, PAL, placaj și plăci de fibre cu grosimi între 10-65 mm. Lungimea de lucru de 90 mm și lățimea de 8 mm asigură precizie și eficiență în execuție.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 115 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 90 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.3 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 8 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.