

Set de 5 lame pentru fierăstrău pendular din material bimetal, lungime 100 mm și 83 mm lungime de lucru. Cu 6 dinți pe inch, sunt ideale pentru tăierea ușoară a lemnului moale și tare (5-50 mm), precum și a plăcilor laminate. Suportul tip U și grosimea de 1.27 mm permit schimbare rapidă și tăiere netă fără vibrații.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 83 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.27 mm |
| Material | bimetal |
| Numărul de dinți pe inch | 6 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tipul U |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale și tare (5-50 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.