

Set de 5 lame HSS pentru fierăstrău pendular, 70 mm lungime și 53 mm lungime de lucru. Dantura fină de 36 TPI, lățime 5,9 mm, grosime 1,0 mm, tip de suport U. Tăiere ușoară, ideale pentru foile metalice foarte subtiri cu grosime 0,5-1,5 mm. Material HSS de înaltă performanță pentru precizie și durabilitate.
| Lungime | 70 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 53 mm |
| Lăţime | 5.9 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 36 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tipul U |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | foi metalice foarte subtiri (0,5-1,5 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.