

Set de 5 lame din oțel HSS pentru fierăstrău pendular, lungime 100 mm, grosime 1,0 mm. Dinții variabili 24-10 TPI asigură tăieturi line și ușoare în plăci metalice (1,5-10 mm) și tuburi din aluminiu (sub 30 mm). Suportul tip T se adaptează la majoritatea aparatelor moderne, iar suprafața de lucru de 75 mm oferă flexibilitate în aplicații diverse, de la metale moi la profile industriale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Lăţime | 7.8 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 24-10 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | plăci metalice (1,5-10 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.