

Set de 5 lame fierăstrău pendular HSS, 130 mm lungime, 21 TPI cu suport tip T. Construcție de calitate cu grosime 1.0 mm și lățime 10 mm, ideale pentru tăierea ușoară a tablelor subțiri de metal (1-3 mm) și profile din aluminiu sub 65 mm. Dinți fini asigură tăieturi precise, iar materialul HSS garantează durabilitate și performanță în aplicații diverse.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 130 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 106 mm |
| Lăţime | 10 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 21 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | table subțiri de metal (1-3 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.