

Set de 5 lame din HSS pentru fierăstrău pendular cu 21 dinți pe inch, optimizate pentru tăierea precis a tablelor subțiri de metal (1-3 mm). Lungimea de 75 mm cu lungimea de lucru de 50 mm și lățimea de 8 mm asigură control și precizie în mâna utilizatorului. Suportul de tip T se adapteaza la majoritatea aparatelor moderne, iar tăierea ușoară reduce efortul și oboseala. Ideal pentru lucrări de finisare și tăieturi precise în metalurgie și industrie.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 75 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 50 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 21 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | table subțiri de metal (1-3 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.