

Set profesional de 5 lame din oțel rapid (HSS) pentru fierăstrău pendular, lungi de 70 mm cu lungime de lucru 53 mm. Finețe 21 dinți pe inch (TPI) pentru tăiere precisă și fini pe materiale subțiri. Lățime 8 mm și grosime 1,0 mm asigură flexibilitate și control în lucrul cu table de metal 1-3 mm. Suport tip U pentru compatibilitate cu mașinile standard. Material de calitate superioară pentru longevitate și performanță constantă în aplicații industriale și de atelier.
| Lungime | 70 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 53 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HSS |
| Numărul de dinți pe inch | 21 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tipul U |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | table subțiri de metal (1-3 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.