

Set complet de lame cu 13 dinți pe inch, specifice fierăstrăului pendular tip T. Lungimea de lucru de 75 mm permite tăieturi precise și controlate. Materialul HCS combinat cu oțel 65Mn asigură durabilitate și flexibilitate optimă pentru:
Tăierea în arc oferă versatilitate pentru contururi și decupări complicate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Lăţime | 4.5 mm |
| Grosime | 1.0 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 13 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | într-un arc |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale (2-15 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.