

Set de 5 lame HCS pentru fierăstrău pendular, ideale pentru tăierea lemnoaselor, PAL-ului și placajului. Cu dinți de 13-8 TPI, asigură o tăiere ușoară și avansată pe grosimi de 2-65 mm. Lungimea de lucru de 90 mm și suportul tip T garantează compatibilitate și performanță optimă. Material din oțel 65Mn oferă durabilitate și precizie în proiecte diverse de tăiere.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 115 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 90 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.3 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 13-8 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale (2-65 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.