

Set de 5 lame HCS pentru fierăstrău pendular, ideale pentru tăieturi precise în lemn moale, PAL, placaj și plăci de fibre. Cu 10 dinți pe inch, asigură o tăiere curată și eficientă pe grosimi între 3 și 30 mm. Lama de 100 mm cu suport tip T se fixează ușor în orice fierăstrău compatible. Grosimea redusă de 1.3 mm și lățimea de 8 mm permit manevrabilitate optimă pentru tăieturi drepte și curbe.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.3 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 10 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Clean cut | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.