

Set complet de lame de înlocuire compatibile cu fierăstraiele pendulare cu suport tip T. Lamele bimetal combină flexibilitatea oțelului cu duritatea wolframului, oferind o tăiere eficientă și durabilă. Cu lungime de lucru de 106 mm și lățime de 8 mm, sunt potrivite pentru aplicații variate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 130 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 106 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.27 mm |
| Material | bimetal |
| Numărul de dinți pe inch | 10-5 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | structuri din lemn cu cuie (<65 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.