

Set de 5 lame pentru fierăstrău pendular (jigsaw), 8 TPI, ideale pentru tăieturi ușoare în lemn moale, PAL, placaj și panourile dure. Fabricate din HCS și oțel 65Mn, cu dimensiuni 100x8x1.2 mm și lungime de lucru de 75 mm. Suportul tip T asigură montare sigură și stabilă. Fiecare lamă este optimizată pentru calitate și precizie în tăierea fină.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Lăţime | 8 mm |
| Grosime | 1.2 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 8 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn moale (4-50 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.