





Sistem complet de fixare pentru chiuvete şi pisoare
Setul de fixare fischer WD include toate elementele necesare pentru fixarea sigură și rapidă a lavoarelor și urinalelor pe perete. Cu diblul universal fischer UX setul poate fi montat în materiale de construcții pline sau cu goluri. Economisiți timp și energie. Piulița cu flanșă rezistentă la uzură și rezistentă la substanțe chimice fabricată din nylon de rezistență înaltă asigură fixare de durată fără deteriorarea ceramicelor. Pe lângă cele două dibluri UX, setul include două prezoane realizate din oțel placat cu zinc și două piulițe cu flanșă.





| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 2 buc |
| Diametru găurire | 10 |
| Lungimea ancorei | 50 |
| Culoare | gri |
| Adâncime min. a găurii | 65 |
| Adâncime de ancorare | 50 |
| Şurub | 8 x 110 |
| Lungime ambalaj | 3.2 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 23 cm |
| Greutate ambalaj | 0.099 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.