






Sistemul de fixare pentru ancorare în izolaţii
Fixarea izolației fischer FID este un diblu pentru fixarea componentelor ușoare în panouri de izolație tencuite și netencuite din polistiren și poliuretan. fischer FID este montat manual sau cu o șurubelniță cu acumulator. Filetul spiralat special se autofiletează în panoul de izolație. Accesoriile de fixat – precum cutiile poștale, lămpile și detectoarele de mișcare – pot fi fixate cu un șurub de 4,5 mm sau 6 mm.
Pentru fixarea sistemelor de fixare uşoare în plăci de izolaţie netencuite şi tencuite.
Zonele de aplicare sunt:








| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 2 buc |
| Capete de şurubelniţă | 6 mm / 6-kt |
| Diametru găurire | 4 |
| Lungimea ancorei | 90 |
| Culoare | gri |
| Penetrare max. a şurubului | 80 |
| Penetrare min. a şurubului | 90 |
| Şuruburi pentru lemn şi placă aglomerată | 6,0 |
| Lungime ambalaj | 2.7 cm |
| Lățime ambalaj | 8.3 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.032 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.