




Specialistul în rigips. Fabricat din poliamidă cu calitate ridicată, fiind foarte elastic și rezistent în timp.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungimea ancorei | 35 |
| Culoare | gri |
| Şuruburi pentru lemn şi placă aglomerată | 4,0 |
| Material | Nylon |
| Lungime ambalaj | 2.7 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.019 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.