



Set complet de 3 adaptoare cardanice din oțel CrV 50BV30 cu suport hexagonal 1/4″ (6.3mm) și dimensiuni driver de 1/4″, 3/8″ și 1/2″. Lungimea standardizată de 125mm, cu finisaj oxidat pentru protecție anticorozivă și utilizare fiabilă în condiții de lucru intense. Flexibilitate maximă pentru diverse aplicații mecanice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 125 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| Comun | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.