

Set profesional de 5 piese din oțel 60CrV cromat și lustruit, incluzând tăietoare, poanson paralel, poanson central și bloc de filetare conic. Diametrul vârfului de 3,8 mm și profile hexagonale asigură precizie și stabilitate în lucru. Lungimi variabile (120-150 mm) adaptate pentru diferite aplicații de marcare, strunjire și forjare. Material de calitate superioară, finisaj profesional.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametrul poansonului | 3.8 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 3.8 mm |
| Diametrul poansonului conic | 3.3 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 45 mm |
| Lungime | 130 |
| Lățimea tăietorului | 12 |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | 60CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul vertical | 90 ˚ |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Setați conținutul | tăietor plat (12x130 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.