




Set complet de 12 dălți de impact din oțel CrV, finisaj înnegrit, conceput pentru lucrări grele de foraj și perforare. Conține trei tăietori plați (10-16 mm), șase poansonuri paralele (Ø1,5-8 mm) și două poansonuri de impact suplimentare (Ø6-8 mm), plus bloc de filetare conic. Profil hexagonal asigură grip sigur, unghiul vertical de 90° garantează precizie în lucru.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametrul poansonului | 6 |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 1.5 |
| Diametrul poansonului conic | 2 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 35 |
| Lungime | 142 |
| Lățimea tăietorului | 10 |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Unghiul vertical | 90 ˚ |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
| Numărul de piese din set | 12 |
| Setați conținutul | tăietor plat x3 (10x142 mm, 12x152 mm, 16x172 mm) |
| Conținutul setului cont. | poanson x2 (Ø6x100 mm, Ø8x115 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.