



Set complet cu 6 dălți și poansonuri din CrV pentru lucrări de marcare, perforare și tăiere. Include tăietoare plate (10x142mm, 12x152mm), poansonuri paralele (Ø3x152mm, Ø6x152mm), bloc de filetare conic și poanson central (Ø8x115mm). Profil hexagonal pentru mânuire sigură, finisaj înnegrit, unghi vertical 90°. Esențial pentru prelucrarea metalelor și lucrări de precision.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametrul poansonului | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 3 |
| Diametrul poansonului conic | 2 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 28 |
| Lungime | 142 |
| Lățimea tăietorului | 10 |
| Grosime | 8 |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Unghiul vertical | 90 ˚ |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
| Numărul de piese din set | 6 |
| Setați conținutul | tăietor plat x2 (10x142 mm, 12x152 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.