



Primești un email când produsul revine în stoc:
Set complet de ciocan de lipit cu gaz, cu putere reglabilă între 30-125 W și temperatură a flăcării de 1300°C. Include 7 accesorii: 4 vârfuri de săgeată, duză, staniu și burete. Echipat cu aprindere piezo, control al nivelului gazului și protecție pentru copii. Rezervor de 30 ml asigură autonomie de 75 minute de lucru. Ideal pentru lipirea cu staniu, pirografie, brazare, deșurubarea pieselor blocate și alte aplicații profesionale.
Avertizări: Utilizați numai în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de a utiliza acest dispozitiv. Conectați sau schimbați recipientele într-o atmosferă fără flacără, departe de public. Folosiți ochelari de protecție atunci când utilizați kitul.
| Putere | 30-125 W |
| Brand | YATO |
| Tipul de gaz de alimentare | gaz de brichetă butan |
| Temperatura flăcării | 1300 ˚C |
| Temperatura de suflare | 600 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 450 ˚C |
| Consumul de gaz | 9.3 g/h |
| Timp de lucru | 75 min |
| Capacitate rezervor | 30 ml |
| Aprindere piezo | da |
| Controlul nivelului de gaz | da |
| Blocadă | da |
| Protejat pentru copii | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 100 g |
| Numărul de piese din set | 7 |
| Setați conținutul | duză |
| Aplicație | lipirea cu staniu |
| Aplicarea a continuat. | sudura si lipirea termica |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.