

Set profesional de 13 chei tubulare pentru filtru ulei, fabricate din oțel carbon înnegrit, cu suporturi compatibile 3/8″ și 1/2″. Dimensiuni 65-120 mm pentru acoperirea unei game largi de filtre. Include adaptor pentru conversie între dimensiuni de suporturi și toate cheile necesare pentru întreținerea filtrelor de ulei.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 66/6F |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametru | 65-120 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Numărul de piese din set | 13 |
| Setați conținutul | cheie tubular x13 (66/6F, 76/8F, 76/12F, 86/16F, 86/18F, 92/10F, 93/45F, 96/18F, 106/15F, 108/15F, 108/18F) |
| Conținutul setului cont. | adaptor (3/8" / 9,5 mm (M) x 1/2" / 12,7 mm (F)) |
| Aplicație | la filtrul de ulei |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.