

Primești un email când produsul revine în stoc:
Set compus din două capete Phillips de calitate (PH00 și PH0), fabricate din oțel S2 cu vârf dur pentru rezistență la uzură. Lungimea de 100 mm și suportul hexagonal 1/4″ (6.3 mm) se potrivesc la majorității șurubelnițelor electrice și manuale. Ideali pentru asamblare de componente electronice, bijuterii, ochelari sau alte lucrări de precizie.
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH00 |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 100 mm |
| dimensiunea arborelui | 5 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Numărul de piese din set | 2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.