

Set profesional de 10 burghie pentru metal din oțel rapid HSS 6542, diametru 7,5 mm. Conform standardului DIN 338, cu unghi de ascuțire de 130° și punct de despicere pentru precizie maximă. Materialele și aliajele se găuresc cu ușurință și precizie, la viteze de rotație până la 1100 min⁻¹.
| Diametru | 7.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 109 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 69 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Cifra de afaceri | 1100 min⁻¹ |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.