

Set 10 burghie HSS 3.5mm din oțel de înaltă rezistență, proiectate pentru găurire precisă în oțel, fontă, aliaje și polimeri. Material HSS 6542 și finisaj oxidat lustruit garantează rezistență termică și o durată de viață extinsă chiar și la rotații înalte.
Caracteristici principale:
| Diametru | 3.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 70 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 39 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Cifra de afaceri | 2300 min⁻¹ |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.