

Set de 5 burghie din oțel HSS 6542, cu diametru de 8.5 mm, ideale pentru forarea metalelor, fontei, aliajelor și polimerilor. Lungime totală 117 mm, cu suport cilindric standard DIN 338. Finisaj oxidat și lustruit, unghi de vârf 130° cu punct de despicare pentru precizie maximă.
| Diametru | 8.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Cifra de afaceri | 900 min⁻¹ |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | oxidat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 130 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.