

Set profesional de 10 biți Phillips PH1 fabricați din oțel S2 de înaltă rezistență, cu finalizare punct dur. Forjare la rece și duritate 58-61 HRC asigură rezistență excepțională la oboseală. Compatibili cu suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm) și suportă cuplu maxim de 6,4 Nm.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH1 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 50 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 6.4 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.