
Set de 3 biți Phillips PH3 cu lungime de 25 mm, compatibili cu șurubelnițe și adaptatoare cu prindere hexagonală 1/4″. Fabricați din oțel CrV 6150 întărit, cu finisaj sablat și vârf sfâșiat pentru o aderență optimă. Cuplul maxim suportat este de 19,5 Nm, asigurând fiabilitate în lucrări de montaj și demontaj.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Finalizare punct | sfâșiat |
| Cuplu maxim | 19.5 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.