
Biți de șurubelniță de calitate profesională, optimizați pentru demontarea și montarea șuruburilor cu cap plan. Fabricați din oțel aliat CrV 6150 cu finisaj măcinat și vârf cu duritate superioară, garantează durabilitate și rezistență la deformare. Suportul hexagonal 1/4″ se potrivește cu orice șurubelniță standard sau ceas de viraj.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | nivelat |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului plat | 5 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Cuplu maxim | 3.2 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.