

Batoane de lipici termofuzibil de înaltă calitate, potrivite pentru aplicații diverse în cartonaj, lemn, polimeri, piele și țesături. Fiecare set conține 12 bucăți gata de utilizare, cu diametru de 7,2mm și lungime de 100mm.
Soluție practică și economică pentru proiecte de bricolaj și reparații în atelierul casnic.
| Diametru | 7.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 100 mm |
| Culoare | maro |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Numărul de piese din set | 12 |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.