

Set de 12 batoane de lipici cu diametrul de 7,2 mm și lungime de 100 mm, culoare roșu, compatibil cu pistoale de lipit termice. Funcționează la temperaturi între 170-200°C cu punct de înmuiere la 85°C și timp de lucru de 20-30 secunde. Viscozitate optimă de 6000 MPas pentru aderență rapidă și sigură.
| Diametru | 7.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 100 mm |
| Culoare | roşu |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.