



Set complet cu 10 pânze abrazive de 90×90 mm pentru mașini oscilante multifuncționale. Compatibil cu modele YATO și alte branduri cunoscute (Bosch, Black & Decker, Dremel). Deschidere rapidă pentru schimbarea ușoară a pânzelor. Versatile pentru lucrări de sfâșiere, prelucrare lemn, metal și gips.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-34689 |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 90 mm |
| Înălţime | 90 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Deschidere rapida | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | sfâșiere |
| Compatibil cu(e) | YATO |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.