

Set complet de 10 biți Torx T27 din oțel S2 de înaltă calitate, duritate 58-61 HRC. Lungime standardizată de 25mm cu suport hexagonal 1/4″ (6.3mm) compatible cu mayoritate șurubelnițelor. Finisaj măcinat cu vârf dur pentru rezistență la uzură. Cuplu maxim de 29.4 Nm asigură fiabilitate în aplicații profesionale și semi-profesionale.
| Vârf de săgeată | Torx |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea bitului Torx | T27 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 29.4 Nm |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.