



Dălți de performanță ridicată cu locaș SDS Max
Dălțile standard fischer SDS Max sunt utilizate pentru finisări de suprafețe și lucrări de demolare în beton, zidărie și piatră naturală cu scopul de a sparge. Utilizarea oțelului special călit și cu protecție de suprafață crește durata de viață a uneltelor Rezistența ridicată la oscilație permite confort ridicat în timpul lucrului.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 6 |
| Lăţime | 25 |
| Lungime | 400 |
| Tip | Plat |
| Port-dispozitiv | SDS-max |
| Lungime ambalaj | 2.1 cm |
| Lățime ambalaj | 3.6 cm |
| Înălțime ambalaj | 45.3 cm |
| Greutate ambalaj | 0.727 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.