
Săpăligă cu cultivator multifuncțională de 300 mm lungime, cu dimensiuni de lucru de 80×65 mm și 3 dinți pentru cultivarea eficientă a solului. Construcția robustă din oțel asociată cu arborele din lemn fierbinte oferă durabilitate și ușurință în mânuire. Scula este perfectă pentru lucrări de grădinărit, plantare și pregătirea pământului pentru semănare.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | FLO |
| Înălțimea de lucru | 65 mm |
| Lățimea de lucru | 80 mm |
| Materialul piesei de lucru | oţel |
| Material arborelui | lemn |
| Finisaj arbore | fierbinte |
| Numărul de dinți | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.