



Saboți cu 13 țepi din PVC, dezvoltați special pentru pregătirea și nivelarea șapelor autonivelante și a pardoselilor din beton. Vârfurile de 45 mm asigură o distribuție uniformă și o mișcare liberă pe suprafețe proaspete. Stop pe călcâi previne alunecarea nedorită. Dimensiunile de 300 x 135 mm și grosimea de 6 mm garantează stabilitate și ușurință de transport.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 135 mm |
| Grosime | 6 mm |
| Numărul de vârfuri | 13 |
| Lungimea vârfurilor | 45 mm |
| raza vârfului | 6 mm |
| Material | PVC |
| Stop | da |
| Aplicație | să se miște liber la pregătirea șapelor sau a pardoselilor din beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.