




Primești un email când produsul revine în stoc:
Rotopercutor profesional cu putere de 1050W, ideal pentru foraj cu impact în beton și materiale dure. Echipat cu sistem SDS-Max pentru fixare sigură și rapidă a sculelor, oferă energie de impact de 9J și diametru maxim de gaurire în beton de 38mm. Viteza de rotație reglabilă electronic și comutator de sens de rotație asigură control precis al lucrului.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Max |
| Putere | 1050 W |
| Cifra de afaceri | 0-480 min⁻¹ |
| Energia de impact | 9 J |
| Frecvența cursei | 0-3780 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 38 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Poziționarea sculei în suport | da |
| Indicatoare LED | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 93.8 ± 3.0 / 95.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 104.8 ± 3.0 / 106.8 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 14.89 ± 1.5 / 13.02 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 6.65 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.