


Primești un email când produsul revine în stoc:
Rotopercutor profesional STHOR cu putere 800W, echipat cu sistem SDS-Plus și energie de impact 2.6J. Gaurire maximă în beton până la 24mm, în lemn până la 32mm. Caracteristici: turație 0-1000 min⁻¹, frecvență curs 0-5100 min⁻¹, cablul 2m, clasa izolare II. Presiunea sonoră 90.4dB(A), masa 3.1kg, grad protecție IP20.
Ideal pentru foraj, potcovire și foraj cu impact în construcții și renovări.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | STHOR |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Putere | 800 W |
| Cifra de afaceri | 0-1000 min⁻¹ |
| Energia de impact | 2.6 J |
| Frecvența cursei | 0-5100 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 24 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 32 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 90.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 101.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 16.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.1 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.