



Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă electrică puternică de 1250W cu dubla funcționalitate: foraj de înaltă viteză (800 rpm) și impact (3900 curse/min) pentru beton și materiale dure. Energie de impact 4J, diametru maxim de 30mm în beton, comutator de sens de rotație și poziționare sculei în suport. Echipată cu cablul de 2m, izolație clasă II și protecție IP20. Ideală pentru lucrări de construcție și reparații profesionale.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Putere | 1250 W |
| Cifra de afaceri | 800 min⁻¹ |
| Energia de impact | 4 J |
| Frecvența cursei | 3900 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 30 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Poziționarea sculei în suport | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 86.25 ± 3.0 / 92.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 97.25 ± 3.0 / 103.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 15.105 ± 1.5 / 14.641 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 5.1 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.