

Primești un email când produsul revine în stoc:
Dispozitiv de pornire și încărcare profesional YATO, compatibil cu baterii 12V și 24V, capacitate până la 700Ah. Șase niveluri de curent (8-32A la 12V, 9-31A la 24V) pentru adaptare precisă la tipul bateriei. Curent de pornire puternic: 390A (12V) și 360A (24V). Alimentare 230V, 50Hz, putere 1.25kW. Comutator de selecție și grad de protecție IP20. Masă 23kg cu mobilitate ușoară.
| Caracteristici | asistență de pornire |
| Brand | YATO |
| Tensiune de încărcare | 12/24 V d.c. |
| Curent de încărcare | 8/12.5/16.5/21/28/32 (12 V) |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 700 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 20-700 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Putere | 1.25 kW |
| Curentul de pornire | 390 (12 V) |
| Microprocesor | nu |
| Comutator | da |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 23 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.