

Redresor profesional cu dublu volt (12V/24V) și funcție de asistență de pornire pentru baterii umede cu capacitate 20-600 Ah. Curenți de încărcare selectabili: 7.5/16/27 A (12V) și 7.5/14/25 A (24V), cu curent de pornire până la 300 A (12V) și 240 A (24V). Protecție IP20, clasa izolare I, comutator de selectare manuală. Masă 15 kg, alimentare 230V, 50 Hz. Ideal pentru servicii auto și reparații în teren.
| Caracteristici | asistență de pornire |
| Brand | YATO |
| Tensiune de încărcare | 12/24 V d.c. |
| Curent de încărcare | 7.5/16/27 (12 V) |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 600 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 20-600 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Putere | 1.15 kW |
| Curentul de pornire | 300 (12 V) |
| Microprocesor | nu |
| Comutator | da |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 15 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.