







Primești un email când produsul revine în stoc:
Rectificator profesional pentru pornirea și încărcarea bateriilor auto cu tensiune 12/24V d.c. Dispune de trei niveluri de curent de încărcare (10/25/42 A) pentru adaptare la diferite tipuri de baterii umede, cu capacitate maximă de 800 Ah. Curentul de pornire de 420 A asigură o pornire fiabilă a vehiculului. Protejat electric clasa I, grad IP20, alimentare 230V a.c., comutator inclus, greutate 18 kg.
Avertizări: Deconectați sursa de alimentare înainte de a conecta sau deconecta încărcătorul. Atenție la gazele explozive – protejați de flăcări și scântei. Asigurați ventilație corespunzătoare în timpul încărcării.
| Caracteristici | asistență de pornire |
| Brand | YATO |
| Tensiune de încărcare | 12/24 V d.c. |
| Curent de încărcare | 10/25/42 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 800 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 20-800 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Putere | 1.3 kW |
| Curentul de pornire | 420 A |
| Microprocesor | nu |
| Comutator | da |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 18 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.