

Roată pivotantă fabricată din poliamidă de calitate, echipată cu rulment tip rolă pentru rotație ușoară și fluidă. Cu diametru de 125 mm și sarcină maximă de 100 kg, este perfect pentru cărucioase, dulapuri mobile și alte echipamente care necesită mobilitate. Dotată cu montare pe pat, rezistă la temperaturi între -10 și +80°C, asigurând durabilitate în diverse condiții de lucru.
| Sarcina maxima | 100 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 125 mm |
| Înălţime | 155 mm |
| Lăţime | 33 mm |
| Material | poliamidă |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +80 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.