

Roată pivotantă rezistentă din polipropilenă cu frână integrată, destinată mișcării ușoare și controlate a mobilierului și echipamentelor în spații comerciale. Diametrul de 50 mm permite maneuvrabilitate maximă cu sarcini până la 25 kg. Echipată cu rulment POM de calitate superioară pentru rotire fluidă și frână de blocare pentru stabilitate. Montare pe pat, rezistență la temperaturi extreme și construcție durabilă.
| Sarcina maxima | 25 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 50 mm |
| Înălţime | 65 mm |
| Lăţime | 22 mm |
| Diametrul axei | 6 mm |
| Lungimea axei | 25 mm |
| Material | PP |
| Tip | rotație |
| Frână | da |
| Rulment | da |
| Tip rulment | POM |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.