

Roată pivotantă din cauciuc negru cu sistem de rulment cu role și frână integrată pentru imobilizare sigură. Montarea se realizează prin bolt filetat M12, ușor de instalat pe baze metalice sau din lemn. Oferă rotație fluidă și suport stabil în aplicații staționare.
| Sarcina maxima | 60 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 130 mm |
| Lăţime | 26 mm |
| Material | cauciuc negru |
| Tip | rotație |
| Frână | da |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
| Tip de montare | bolt filetat |
| Dimensiunea firului | M12 |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.