

Roată pivotantă din cauciuc gri, diametru 100 mm, sarcină maximă 45 kg. Echipată cu rulment de fricțiune și montare pe pat pentru stabilitate excelentă. Temperatura de lucru: -10 ~ +50°C. Ideală pentru echipamente de transport, mobilier mobil și aplicații industriale ușoare.
Caracteristici:
| Sarcina maxima | 45 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 134 mm |
| Lăţime | 26 mm |
| Diametrul axei | 12 mm |
| Lungimea axei | 31 mm |
| Material | cauciuc gri |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | fricțiune |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.