

Roată de cărucior din poliamidă cu diametru 75mm și lățime 23mm, capabilă să suporte o sarcină maximă de 40 kg. Echipată cu rulment de tip rolă pentru o rotație liniștită și ușoară. Montare pe pat, rezistență termică între -10 și +80°C, perfect pentru utilizare în diverse condiții climaterice.
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 75 mm |
| Înălţime | 97 mm |
| Lăţime | 23 mm |
| Material | poliamidă |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +80 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.