

Roată pivotantă din poliamidă și cauciuc, cu diametru de 100mm și capacitate de încărcare de 60kg. Echipată cu rulment tip rolă pentru o mișcare liniștită și fluidă. Montaj pe pat, rezistență termică între -10°C și +80°C. Ideală pentru echipamente mobile, cărucior sau alte aplicații de transport ușor.
| Sarcina maxima | 60 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 130 mm |
| Lăţime | 31 mm |
| Material | poliamidă |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +80 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.