

Roată fixă din polipropilenă, diametru 65 mm, cu sarcină maximă de 30 kg. Echipată cu rulment POM de calitate, asigură rotație lin și fiabilă. Tip montare cu pat, ideal pentru transportul și deplasarea ușoară a mobilierului și echipamentelor. Rezistență la temperaturi între -10 și +50°C, potrivită pentru utilizare în interior și exterior.
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 65 mm |
| Înălţime | 84 mm |
| Lăţime | 23 mm |
| Diametrul axei | 6 mm |
| Lungimea axei | 25 mm |
| Material | PP |
| Tip | în mod constant |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | POM |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.